Kalender - Kalender

35 Wedstrijden

25 vrijdag, 27-03-2020 20:00 u K. Noordstar VV Gew. reserven B K. Noordstar VV Gew. reserven B - K. Noordstar VV Gew. reserven B K. Blauwvoet Oevel Reserven B - 
25 zaterdag, 28-03-2020 11:00 u KFCV Alberta Gew. reserven B KFCV Alberta Gew. reserven B - KFCV Alberta Gew. reserven B VV Laakdal Gew. Reserven B - 
25 zaterdag, 28-03-2020 11:00 u KFC Zammel Gew. reserven C KFC Zammel Gew. reserven C - KFC Zammel Gew. reserven C K. Verbroedering Balen Gew. reserven B - 
25 zaterdag, 28-03-2020 13:00 u KFCV Alberta Gew. reserven A KFCV Alberta Gew. reserven A - KFCV Alberta Gew. reserven A KFC Excelsior Vorst Gew. reserven - 
25 zaterdag, 28-03-2020 13:30 u FC Netezonen Gew. reserven A FC Netezonen Gew. reserven A - FC Netezonen Gew. reserven A VV Laakdal Gew. Reserven A - 
25 zaterdag, 28-03-2020 14:30 u KFC Zammel Gew. reserven B KFC Zammel Gew. reserven B - KFC Zammel Gew. reserven B FC Wezel Sport Gew. reserven B - 
25 zaterdag, 28-03-2020 15:00 u KVV Rauw Gew. reserven A KVV Rauw  Gew. reserven A - KVV Rauw  Gew. reserven A FC Punt-Larum Gew. reserven A - 
25 zaterdag, 28-03-2020 15:00 u KFC Tongerlo Gew. reserven A KFC Tongerlo Gew. reserven A - KFC Tongerlo Gew. reserven A KFC Ezaart Gew. reserven A - 
25 zaterdag, 28-03-2020 15:00 u FC Wezel Sport Gew. reserven A FC Wezel Sport Gew. reserven A - FC Wezel Sport Gew. reserven A K Blauwvoet Oevel Reserven A - 
25 zaterdag, 28-03-2020 15:00 u KFC Zammel Gew. reserven A KFC Zammel Gew. reserven A - KFC Zammel Gew. reserven A K. Verbroedering Balen Gew. reserven A - 
25 zaterdag, 28-03-2020 15:00 u KFC Ezaart Gew. reserven B KFC Ezaart Gew. reserven B - KFC Ezaart Gew. reserven B KFC Tongerlo Gew. reserven B - 
25 zaterdag, 28-03-2020 15:00 u FC Punt-Larum Gew. reserven B FC Punt-Larum Gew. reserven B - FC Punt-Larum Gew. reserven B Rosselaar Hulsen Gew. reserven B - 
25 zaterdag, 28-03-2020 15:00 u K. Vrijheid Herselt reserven B K. Vrijheid Herselt reserven B - K. Vrijheid Herselt reserven B Rosselaar Hulsen Gew. reserven B - 
15 woensdag, 01-04-2020 19:30 u KFC Tongerlo Gew. reserven B KFC Tongerlo Gew. reserven B - KFC Tongerlo Gew. reserven B FC Punt-Larum Gew. reserven B - 
26 vrijdag, 03-04-2020 19:30 u Rosselaar Hulsen Gew. reserven B Rosselaar Hulsen Gew. reserven B - Rosselaar Hulsen Gew. reserven B KFC Zammel Gew. reserven C - 
26 zaterdag, 04-04-2020 12:00 u KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B - KSAV St.-Dimpna Gew. reserven B KFCV Alberta Gew. reserven B - 
26 zaterdag, 04-04-2020 14:00 u KFC Excelsior Vorst Gew. reserven KFC Excelsior Vorst Gew. reserven - KFC Excelsior Vorst Gew. reserven KVV Rauw Gew. reserven A - 
26 zaterdag, 04-04-2020 14:15 u VV Laakdal Gew. Reserven B VV Laakdal Gew. Reserven B - VV Laakdal Gew. Reserven B K. Vrijheid Herselt reserven B - 
26 zaterdag, 04-04-2020 14:30 u FC Wezel Sport Gew. reserven A FC Wezel Sport Gew. reserven A - FC Wezel Sport Gew. reserven A K. Verbroedering Balen Gew. reserven A - 
26 zaterdag, 04-04-2020 14:30 u VV Laakdal Gew. Reserven A VV Laakdal Gew. Reserven A - VV Laakdal Gew. Reserven A Rosselaar Hulsen Gew. reserven A - 
26 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u KFC Ezaart Gew. reserven A KFC Ezaart Gew. reserven A - KFC Ezaart Gew. reserven A FC Netezonen Gew. reserven A - 
26 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u K Blauwvoet Oevel Reserven A K Blauwvoet Oevel Reserven A - K Blauwvoet Oevel Reserven A KFC Tongerlo Gew. reserven A - 
26 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u FC Punt-Larum Gew. reserven A FC Punt-Larum Gew. reserven A - FC Punt-Larum Gew. reserven A KFC Zammel Gew. reserven A - 
26 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u K. Verbroedering Balen Gew. reserven B K. Verbroedering Balen Gew. reserven B - K. Verbroedering Balen Gew. reserven B KFC Ezaart Gew. reserven B - 
26 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u KFC Tongerlo Gew. reserven B KFC Tongerlo Gew. reserven B - KFC Tongerlo Gew. reserven B KFC Zammel Gew. reserven B - 
26 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u FC Wezel Sport Gew. reserven B FC Wezel Sport Gew. reserven B - FC Wezel Sport Gew. reserven B K. Noordstar VV Gew. reserven B - 
26 zaterdag, 04-04-2020 15:00 u K. Blauwvoet Oevel Reserven B K. Blauwvoet Oevel Reserven B - K. Blauwvoet Oevel Reserven B FC Punt-Larum Gew. reserven B - 
29 zondag, 05-04-2020 15:00 u KSK Merksplas A-Kern KSK Merksplas A-Kern - KSK Merksplas A-Kern KSV Schriek A-kern - 
29 zondag, 05-04-2020 15:00 u KFC Ranst A-Kern KFC Ranst A-Kern - KFC Ranst A-Kern Broechem A-kern - 
29 zondag, 05-04-2020 15:00 u K. Vlimmeren Sport A-Kern K. Vlimmeren Sport A-Kern - K. Vlimmeren Sport A-Kern KVV OG Vorselaar A-Kern - 
29 zondag, 05-04-2020 15:00 u KBSK Retie A-kern KBSK Retie A-kern - KBSK Retie A-kern R. Deurne A-kern - 
29 zondag, 05-04-2020 15:00 u FC White Star A-Kern FC White Star A-Kern - FC White Star A-Kern KSK Weelde A-kern - 
29 zondag, 05-04-2020 15:00 u KFC Lentezon Beerse A-Kern KFC Lentezon Beerse A-Kern - KFC Lentezon Beerse A-Kern VV Laakdal A-kern - 
29 zondag, 05-04-2020 15:00 u KFC Bevel A-kern KFC Bevel A-kern - KFC Bevel A-kern Zandhoven SK A-kern - 
29 zondag, 05-04-2020 15:00 u K. Vrijheid Herselt A-kern K. Vrijheid Herselt A-kern - K. Vrijheid Herselt A-kern K. Verbroedering Balen A-Kern -